Curt Sjöberg
2015-11-26
345172
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CURT SJÖBERG (1911-87): Motiv från Trosa, signerad och daterad CSjöberg -74, olja på duk, 45x54 cm