Glasservis
2015-11-30
345125
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GLAS, 17 dlr, 1900-tal, bestående av: 9 vinsglas, 7+1 starkvinsglas, fastblåstfot, graverad dekor av festonger, höjd 13 respektive 10,5 cm
Mindre fotnagg