Oljemålning
2015-11-26
345104
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), olja på duk, ca 48x37 cm
Slitage, skador