Sekretär
2015-11-26
345096
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SEKRETÄR, 1800 första del, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag, fothylsor och listverk i mässing, höjd ca 121, 85x45, nyckel finns
Slitage, lagningar, lösa lister, knoppar saknas invändigt