Pluntor 1 par
2015-11-30
345080
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PLUNTOR, 2 st, 1700-1800-tal, dekor med målad emaljfärg, höjd ca 13,5 cm
Slitage