Saltkar silver
2015-11-26
345068
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALTKAR, 2 par, 1900-tal, silver resp silver 800, jugendstil resp empirestil, med glasinsatser, längd ca 7 resp 6 cm
1 par saltkar saknar stämplar