Carl Fredrik Reuterswärd lackvarell
2015-11-26
345066
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Dank och fjäder, signerad Reuterswärd, även signerad och daterad med dedikation på baksidan 1979, lackvarell på duk, 50x61 cm