Oljemålning
2015-11-26
345047
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Bremend, signerad Schüldt, olja på duk, 54x64 cm