Bojan Kina
2015-11-26
344972
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått av blomsterslinor, höjd ca 25 cm
Locket med invändig nagg