Oljemålning 1800-tal
2015-11-25
344943
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Bymotiv, otydligt signerad, olja på duk, ca 65x54 cm