Anders Palmér Stockholm oljemålning
2015-11-26
344933
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Motiv från Stockholm, signerad Palmér, olja på duk, ca 82x134 cm
Vågig duk