Taklampa frostat och slipat glas
2015-11-25
344905
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, 1930/40-tal, frostat och slipat glas, höjd 70 cm
Enstaka nagg