Bordslampor mässing
2015-11-25
344892
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, mässing, märkta Hemi, höjd och sänkbara, höjd ca 65 cm
Slitage, bucklor och repor