Fritiof Schüldt italiensk by
2015-11-25
344884
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
FRITIOF SCHÜLDT (1891-1978): Italiensk by, signerade Schüldt, olja på duk, 40 x 60 cm