Hatthylla
2015-11-26
344857
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HATTHYLLOR, 2 st, 1900-talets mitt, tre rader med krokar, längd ca 154 cm, djup 29 cm resp 87 x 22 cm
Slitage