Ernest Walburn oljemålning
2015-11-25
344826
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERNEST WALBURN (18/1900): Trädgårdsmotiv, signerad Ernest Walburn, olja på duk, ca 61x41 cm