Hansson blomsterstilleben
2015-11-25
344772
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
G HANSSON (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad G Hannson, olja på duk, 79x55 cm