Kyrkdosa silver Paul Jacob Lundbeck
2015-11-24
344724
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PAUL JACOB LUNDBECK, kyrkdosa, silver, graverad dekor, delvis förgylld, Varberg 1820, höjd 2,5, diameter 5,5 cm, vikt 32 g
Bucklor, lock med bristningar