Takarmatur 1900-talets början
2015-11-24
344713
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets början, förgylld metall, slipad glaskupa, höjd ca 31, diameter 20 cm