Karl Mårtens färglitografi
2015-11-28
344692
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Skärfläcka, signerad Karl Mårtens, numrerad 139/290, färglitografi, bladmått 42,5x29,5 cm