Karl Mårtens färglitografi
2015-11-24
344688
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), sparvuggla, färglitografi, sigillstämplad, signerad och numrerad Pt 3/5 bladstorlek 31,5x31,5 cm