Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
JAN JOHANSSON, skulptur, Orrefors, slipat klarglas, signerad Orrefors 9063870 Jan Johansson Gallery -82, höjd 23 cm
Smärre repor
344638
2015-11-24