Graefner brons
2015-11-24
344636
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
L GRAEFNER (Tyskland, omkring 1900): Romersk krigare, signerad L Graefner, patinerad brons, monterad på stensockel, total höjd 59, längd
Spjut saknas, sockeln med nagg