Bordslampa
2015-11-24
344601
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÖHLMARKS, bordslampa, skärm i plått, stomme i svärtat trä, 1900-talets första hälft, höjd ca 55 cm
Smärre slitage