Tage Hedqvist Paris 1985
2015-11-24
344537
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Komposition, monogramsignerad och daterad Paris 85, olja på duk, 38x46 cm
Smärre färgbortfall