Akvarell Petersenska huset Munkbron Gamla Stan
2015-11-23
344475
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Petersenska huset - Munkbron, Gamla stan, akvarell, 60x87 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnarföreningen