Kinaporslin
2015-11-23
344467
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TEKANNOR, 2 st, BOJAN med lock, 1800/1900-tal, Kina, Qing-dynasti, porslin höjd ca 10 cm vardera
Obetydlig nagg på en pip