Stekfat Kina
2015-11-23
344450
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, 4 st, porslin, Kina, 1700- resp. 1800-tal, delvis Qianlong (1736-95), dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap, ca 17 x 24-23 x 30 cm
Bruksslitage