Emil Zoir
2015-11-23
344436
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EMIL ZOIR (1861-1936), Båt i hamn, signerad Emil Zoir, olja på duk, 48x80 cm