Akvareller Asien
2015-11-23
344414
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Asien, 1900-tal), (2) Fruktskål samt Groda, akvareller, 33x33 cm vardera