Orientmatta
2015-12-11
344276
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Kashan, 1940/50-tal, ca 316x208 cm
Kanter med slitage, mindre skada/spår av äldre malangrepp