Ulf Gripenholm färglitografi
2015-11-22
344248
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Gult huvud, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 98/192, färglitografi, 50x38 cm, bladstorlek 68x56 cm