Golvlampa Falkenberg
2015-11-22
344218
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FALKENBERG, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, foten klädd i svart läder
Bruksslitage