Anna Roesnebäck
2015-11-22
344208
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Gold City Lava 2", signerad och daterad A Rosenbäck -14, blandteknik/akryl/imitationsguld, ca 80 x 80 cm