Stolar björk
2015-11-22
344187
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, björk, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage