Byrå gustaviansk stil
2015-11-23
344181
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 100, 86x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Senare bemålad, omarbetad