Byrå sengustaviansk
2015-11-22
344165
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 91, 94x48 cm
Omarbetad, senare bemålad