Takarmatur Louis XVI-stil
2015-11-22
344144
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld brons, höjd ca 80, bredd 90 cm