Oljemålning
2015-11-20
344121
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinnoporträtt, olja på pannå, ca 18x11 cm