Oljemålning
2015-11-21
344083
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Man i segelbåt, otydligt signerad A Olson?, ca 54x77 cm
Obetydligt färgbortfall