Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 62x100 cm
Smärre krackeleringar
344081
2015-11-21