Elis Ryberg färglitografi
2015-11-21
344060
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): Stockholmsmotiv, signerad Elis Ryberg, färglitografi, ca 45 x 54 cm