Elis Ryberg färglitografi
2015-11-21
344058
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): Stockholmsmotiv, signerad Elis Ryberg, 220/360, färglitografi, ca 51 x 62 cm