Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
LODOVICI ACERBIS GIOTTO STOPPINO, sideboard, Italien, för Acerbis, "Sheraton", svartlackerat, med lådor och dörrar, höjd ca 86, 166x51 cm
Repor, skador, hyllplan saknas
344029
2015-11-21