Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, trä, i form av sittande björn, 1900-tal, märkt undertill EE, höjd 43 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
344015
2015-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner