Figurin fajans Törnutdragaren

Figurin fajans Törnutdragaren
Figurin fajans Törnutdragaren
Figurin fajans Törnutdragaren
Figurin fajans Törnutdragaren
Figurin fajans Törnutdragaren
Figurin fajans Törnutdragaren
Figurin fajans Törnutdragaren
Figurin fajans Törnutdragaren
Figurin fajans Törnutdragaren
Figurin fajans Törnutdragaren

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, fajans, möjligen Frankrike eller Italien 1800-tal eller tidigare, "Törnutdragaren", polykrom dekor, höjd 16 cm

Lagningar, smärre skador

343999

2015-11-30