Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
JÖRGEN BOBERG (född 1940): (5 st samt titelblad): "Terasas förvandling", signerade Boberg, 43/75, etsningar, bladmått 55x37,5 cm
343905
2015-11-21