Indonesisk relief
2015-11-21
343893
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RELIEF, Indonesien, troligen Bali, 1900-tal, skuren dekor, polykromt bemålad, ca 97x40 cm
Bruksslitage