Leonard Wiedh oljemålning
2015-11-21
343846
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild, signerad L. Wiedh, olja på duk, 50x75 cm