Lena Linderholm färglitografi
2015-11-21
343790
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947), blomsterkorg signerad Lena A Linderholm, 65/175, färglitografi, ca 58 x 78 cm